Testimonials – Slovakia

Home/Testimonials – Slovakia

Lukáš Kekelák

A teraz mimo oficiálneho Testimonial chcem ešte raz povedať, že som sa mal naozaj výborne. A úprimne najviac som bol šokovaný s veľmi dobrého slovenského tímu. Väčšinou na výmenách či akýchkoľvek zahraničných cestách strávim vždy viac času s cudzincami než s našincami, no tento výber zo Slovenska bol exkluzívny, veľmi zábavný a úprimný. Som tak veľmi vďačný aj za príjemné a veľmi priateľské známosti naprieč Slovenskom.

Jakub Šak

Projekt Empowered to lead hodnotím veľmi pozitívne. Som rád, že som mohol spoznať nových ľudí, kultúry a krajinu. Okrem spoznania nových ľudí z rôznych kútov sveta, som mohol spoznať aj spôsoby ich myslenia pri riešení rôznych otázok. Program a spôsob vedenia kurzu bol skvelý. Ďakujem veľmi pekne za možnosť zúčastniť sa na tomto jedinečnom projekte v nádhernom prostredí a s tak perfektnými ľuďmi. Verím, že sa podobného projektu budem môcť zúčastniť aj v budúcnosti. Všetkým budúcim účastníkom určite odporúčam participáciu na projektoch pod vedením ADEL Slovakia. 

Martina Krajčovičová

Mládežnícka výmena v San José bola pre mňa veľmi dobrou skúsenosťou. Nielenže som vďaka výmene spoznala zaujímavých ľudí, ale získala aj nových priateľov z rôznych kútov sveta. Spoločne sme si vymieňali nápady a myšlienky, ako vyriešiť mnohé problémy v našich komunitách a kreatívne sme hľadali riešenia na vytvorenie lepšieho sveta okolo nás. Výmena bola veľmi dobre organizačne aj programovo zvládnutá. Som veľmi šťastná, že som mohla byť súčasťou CUSPYDAL tímu a dúfam, že sa podobných projektov budem môcť zúčastniť aj v budúcnosti. 

SIGN IN

Forgot Password

Do not have an account? Register Now